ЧЕСНО – це громадський рух для відповідальних людей

chesno-ce-gromadskiy-ruh-dlya-vdpovdalnih-lyudey

Сильна, демократична, вільна Україна, котра розвивається стрімкими темпами в різних секторах економіки. Про неї хочеться думати лиш позитивні речі, її поважають на міжнародній арені, з нею рахуються. Експорт продукції постійно збільшується за рахунок росту ВВП. Регулярно піднімаються заробітні плати, прожитковий мінімум, інші соціальні стандарти. Мабуть, кожному громадянину хотілось би, аби ці слова змінили свій контекст з мрії на реальність.

Нажаль, дивлячись на останні тенденції важко зрозуміти, яким чином можна досягти такої мети. З однієї сторони Україна багата на природні ресурси, є хороше географічне розташування, можливість торгувати з десятками країн.

Є люди, готові працювати і приносити користь своїй країні. Але, на противагу всім цим факторам виступають чиновники різного рівня, для котрих перебування на посаді асоціюється з можливістю покращувати своє фінансове становище.

Звичайно, якось потрібно вирішувати подібні проблеми, адже хочеться жити в розвиненій прогресуючій країні. Чесно – це громадський рух нас сайті www.chesno.org, основною метою створення якого є контроль за політичною ситуацією в країні.

Його заснували небайдужі громадяни і потрібно відмітити що на сьогоднішній день ніякі олігархи чи окремі політичні сили не мають жодного впливу на таку організацію. Здавалось би, це неможливо, адже все в країні кимось контролюється, а тому говорити про об’єктивність – фактично не можливо. Але, факт залишається фактом.

Рух дійсно непідконтрольний нікому, а це величезний плюс для людей, котрі бажають бачити в органах влади дійсно достойних кандидатів а не тих, для кого в пріоритеті матеріальні цінності.

Тепер є можливість дізнаватись інформацію абсолютно про всіх кандидатів. Мова йде не лише про публічно відомих осіб, котрі роками перебувають в політиці і постійно «світяться» на ефірах різноманітних телепрограм, регулярно дають інтерв’ю, спілкуються з виборцями. Також є можливість дізнаватись інформацію і про тих, хто буквально недавно почав з’являтись на публіці.

READ  Профессиональный ремонт цифровой техники в Киеве будет предоставлен в нашей компании по выгодной цене

Про них не відомо фактично нічого. Саме на таких кандидатах потрібно робити особливий акцент, чим власне і займаються представники руху. Словом, якщо ви дійсно цікавитесь політичним життя країни, вам не байдужа доля рідного краю і прагнете зробити все для того, аби спостерігати лиш періоди розвитку, то наша організація саме те, що потрібно.

Джерело: http://www.chesno.org/

Поделиться с друзьями
Оцените автора
( Пока оценок нет )
Компас блогера
Adblock
detector